Szombat, 2024-05-18, 11:09:20
Üdvözöllek Vendég | RSS

DarkOrbit Klub

500
Tetszik az új oldal és megjelenése?
Összes válasz: 119
[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » Csevegő » A kezdet » Ötletek a csapatal kapcsolatban!
Ötletek a csapatal kapcsolatban!
SeismoDátum: Vasárnap, 2010-08-01, 13:09:20 | Üzenet # 1
Csoport: Töröltek





Sziasztok!

Az érdekelne kinek mi az ötlete a csapatagokal kapcsolatban,kinekmi a véleménye a csapat tagokról stb!

Szerintem ShadowWolf a leg hasznosabb GEO is hasznos de nem annyira (Ne vedd sértésnek)

 
nitronyusszDátum: Kedd, 2010-08-10, 14:16:59 | Üzenet # 2
Alezredes
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 22
Kitüntetések: 4
Helyzet: Offline
Mind kettő hasznos, Bár Shado tapasztaltabb mint Geo smile
 
SeismoDátum: Kedd, 2010-08-17, 20:04:26 | Üzenet # 3
Csoport: Töröltek





Ha jól tudom Shado volt a legelső admin D.O -n GreatG egy külön kategória ő pénzért csinálja dry biggrin
 
nitronyusszDátum: Szerda, 2010-08-18, 09:47:42 | Üzenet # 4
Alezredes
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 22
Kitüntetések: 4
Helyzet: Offline
GG nem azért csinálja, szereti ő is a munkáját. Örülnék h a csapat tagokat nem minősítenéd negativban.
 
SpacemarineDátum: Péntek, 2010-10-01, 12:04:48 | Üzenet # 5
Alezredes
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 5
Kitüntetések: 0
Helyzet: Offline
Quote (Seismo)
Sziasztok!
Az érdekelne kinek mi az ötlete a csapatagokal kapcsolatban,kinekmi a véleménye a csapat tagokról stb!

Szerintem ShadowWolf a leg hasznosabb GEO is hasznos de nem annyira (Ne vedd sértésnek)

Mivel még a legtöbb dolog (a csapat is) kialakulóban van, időhiányban szenved majdnem mindenki, és más melója is van, ezért nem lehet nagyon véleményt alkotni, de gondolom a maga módján mindenki a legjobbját adja smile


I use force.
 
-=SZIMY74=-[KDB]Dátum: Péntek, 2010-10-08, 10:48:44 | Üzenet # 6
Közlegény
Csoport: VRU
Üzenetek: 2
Kitüntetések: 0
Helyzet: Offline
Sziasztok
Szerintem sem kellene senkirol negativ velemenyt alkotni mert GG ha penzert csinalja ha nem De amit csinal azert koszonettel tartozunk , es az a penz amit kap ezert az szerintem nem akkora oszeg hogy most mar egy ferrarira gyujt ebbol. szerintem Ot is megillet egy sorre valo es a tobbi aki nem penzert csinalja annak is koszonet sot mindenkinek dicsertettel tartozunk mert a szabadidejebol szakit ra egy bizonyos idot. Ami a Do Klubot illeti csak igy tovabb !!! Gratulalok , nagyon ugyesek vagytok.es Ha barmiben segitsegetekre lehetek szivesen allok rendelkezesetekre.
megprobalok minel tobb embert toborozni a DO klubba es minel tobb otlettel megprobalunk szolgalni nektek, hogy fejleszteni tudjatok a Klubunkat.
Koszonettel: -=SZIMY74=-[KDB]


Nem vagyok a sötétoldal ura.Csak a szemed csal!
 
Fórum » Csevegő » A kezdet » Ötletek a csapatal kapcsolatban!
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: