Szombat, 2024-05-18, 05:16:15
Üdvözöllek Vendég | RSS

DarkOrbit Klub

500
Tetszik az új oldal és megjelenése?
Összes válasz: 119
[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Fórum » Csevegő » A kezdet » KezdettKezdet (Minden ami a kezdethez kell)
KezdettKezdet
Geo888Dátum: Péntek, 2010-02-05, 23:08:07 | Üzenet # 11
Alapító
Csoport: Alapítók
Üzenetek: 31
Kitüntetések: 1
Helyzet: Offline
Quote (Capt_freeman)
Oksa főnök:)..dee nem szokásom csúnyát irni..:P

Ennek örülök smile Ha van ötleted,bár mi mit fejleszünk,rakjunk az oldalra,nyugodtan szólj,és ha jó ötlet,megprobáljuk megvalósitani. Ne szégyenlösködjetek,csak lazán biggrin


Azt mondják rólam,hogy bunkó vagyok pedig szerintem csak őszinte :)

 
ShadowWolfDátum: Szombat, 2010-02-06, 08:11:24 | Üzenet # 12
Honlap tulajdonos
Csoport: Alapítók
Üzenetek: 75
Kitüntetések: 3
Helyzet: Offline
Látom azért gyűlik a nép:) Csak így tovább nem sokára elindítom első nyeremény játékunkat is:)

 
Capt_freemanDátum: Szombat, 2010-02-06, 12:37:24 | Üzenet # 13
Közlegény
Csoport: EIC
Üzenetek: 7
Kitüntetések: 0
Helyzet: Offline
Quote (ShadowWolf)
Látom azért gyűlik a nép:) Csak így tovább nem sokára elindítom első nyeremény játékunkat is:)

:)....kiváncsian várom(juk) mi lesz az:)...amúgy szépen alakítjátok az oldal design-t!..Grat..:)
 
ShadowWolfDátum: Szombat, 2010-02-06, 18:25:33 | Üzenet # 14
Honlap tulajdonos
Csoport: Alapítók
Üzenetek: 75
Kitüntetések: 3
Helyzet: Offline
Ugyan még csak ötlet státuszban van a nyeremény játék. De szivesen várok mindenféle tipppet ötletet hogy mi legyen a játk. Ha elérünk egy bizonyos szintet akkor megcsináljuk a nyeremény játékot:)A nyeremények nem a játékhoz köthető dolgok lesznek. Tehát nem uridium vagy prémium tagság. Néha tárgyi nyeremény lesz, néha csak az oldallal kapcsolatos dolog. Demindig lesz valami amit majd meg lehet nyerni.

 
NevanoDátum: Vasárnap, 2010-02-07, 02:50:01 | Üzenet # 15
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 5
Kitüntetések: 0
Helyzet: Offline
Quote (ShadowWolf)
nyeremények nem a játékhoz köthető dolgok lesznek. Tehát nem uridium vagy prémium tagság.

Az kár, szerény véleményem az lenne, hogy GreatG-vel kéne beszélni avval kapcsolatban, minden bizonnyal vevő lenne rá. Kéne egy komoly válaszolós bonyolult keresős játékot csinálni, és a leggyorsabb lenne a nyertes, monyuk havonta vagy 2 havonta lenne ki hirdetés, mely felhasználó nyert, és 5 vagy 10 ezer urit lehetne vele nyerni,ez nem nagy jutalom tudom, de szerintem ebben GRATG is benne lenne...


Sose vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az Ö szintjükre,és ott legyőznek a rutinjukkal...

Az üzenetet módosította Nevano - Vasárnap, 2010-02-07, 02:50:43
 
Geo888Dátum: Vasárnap, 2010-02-07, 18:01:59 | Üzenet # 16
Alapító
Csoport: Alapítók
Üzenetek: 31
Kitüntetések: 1
Helyzet: Offline
Nah nyerni szeretnek az emberek... ez jó ötlet,ha azon múlik dobok a nyertesnek x3 órában 1 sms-t,nehogy már megterheljük a B.P pénzügyi részét :p,enegem meg nem vág földhöz 500 pénz,és azért kaphat a nyertes 15k urit,ami szerintem nem rossz smile

Raktam fel 2 cikket,de nehéz a D.O/B.P-ről találni hírt,vagy csak én vagyok vak smile Ha tudtok valami érdekes infót azt még be lehetne rakni,SW valami belső infó?? biggrin már ami nem titok..

Ja meg raktam fel képet párat.

De várom az ötleteket.

Sziasztok


Azt mondják rólam,hogy bunkó vagyok pedig szerintem csak őszinte :)

 
ShadowWolfDátum: Vasárnap, 2010-02-07, 20:18:15 | Üzenet # 17
Honlap tulajdonos
Csoport: Alapítók
Üzenetek: 75
Kitüntetések: 3
Helyzet: Offline
Quote (Geo888)
Raktam fel 2 cikket,de nehéz a D.O/B.P-ről találni hírt,vagy csak én vagyok vak smile Ha tudtok valami érdekes infót azt még be lehetne rakni,SW valami belső infó?? biggrin már ami nem titok..

Az a baj hogy ami belső infó az titok:D Vannak próbidős fejlsztések is melyeket az adminok tesztelhetnek. De erről ha kitudódik valami a gatyám is rámegy a dologra.


 
Geo888Dátum: Hétfő, 2010-02-08, 15:25:07 | Üzenet # 18
Alapító
Csoport: Alapítók
Üzenetek: 31
Kitüntetések: 1
Helyzet: Offline
Nem a titkosra gondoltam.Olyasmit nem tudnál beszerezni,pl: éves bevétel mennyien dolgoznak a cégnél a szerveről egy két adat mennyi terra gb mhz meg ilyenek,persze ami nem titok. thx Ami érdekes és nem tudják az emberek,valami ilyesmi smile

Azt mondják rólam,hogy bunkó vagyok pedig szerintem csak őszinte :)

 
ShadowWolfDátum: Kedd, 2010-02-09, 18:27:27 | Üzenet # 19
Honlap tulajdonos
Csoport: Alapítók
Üzenetek: 75
Kitüntetések: 3
Helyzet: Offline
Majd megpróbálok vmi infót kicsikarni a fentiekből:P

 
Geo888Dátum: Kedd, 2010-02-09, 19:50:29 | Üzenet # 20
Alapító
Csoport: Alapítók
Üzenetek: 31
Kitüntetések: 1
Helyzet: Offline
ÓÓ az jó lenne köszi előre is.

Azt mondják rólam,hogy bunkó vagyok pedig szerintem csak őszinte :)

 
Fórum » Csevegő » A kezdet » KezdettKezdet (Minden ami a kezdethez kell)
Keresés: